Hakkımızda

Alanında uzman ekiplerce kurulan firmamız 2003 ‘ten beri Kimya Sektörün’de hizmet vermektedir. Sektörün tüm ihtiyaçlarına En iyi ve yeni çözümleri hızlı ve kalıcı olarak sunmaktadır. Firmamız her türlü özel projelerde müşterilerine bilgi ve tecrübesiyle projelerine teknik bilgi ve destek vermektedir.

logo

Firma Tarihi

2000

Mütevazi Başlangıçlar

Best Makina ve Kimya olarak firma alt yapısını oluşturma çalışmaları yapıldı. Esanjör sistemleri imalatında tecrübe edinmiş kalifiye ekipler oluşturularak ufak çapta imalatlar gerçekleştirildi.
2003

Şirket Kurulumu

3 sene boyunca çeşitli çalışmalar yaparak ekip çalışmasında uzmanlaşmış kadromuzla firmamızın temellerini attık. İlk olarak İstanbul Pendik’te bir çok kaliteli çalışmaya imza attık.
2005

Firmamız Büyüyor

Pendik’te yaptığımız çalışmalar ile büyüyen firmamız yeni yerleşke olarak Tuzla Beyoğlu Sanayi sitesinde çalışma hayatına devam etmiş ve yeni projeler alarak gelişimini devam ettirmiştir. Etkili ve kararlı çalışmalarımızın meyvesi olarak büyümeye devam ederek yurtdışı projelere de imza attık.
2015

Dahada büyüyoruz!

2015 yılından itibaren Kocaeli Diliovası’da büyük yerleşkemizde artık daha büyük projeler alıyor ve standart ürünler üretebiliyoruz. Kaliteden ödün vermeden basmak basmak büyüyen firmamız ilkeli müşteri odaklı çalışmaları ile alanında lider firmalar arasında yerini almıştır.